Získajte viac života pomocou tohto zosilňovača imunity

100 % prírodný

V blízkej budúcnosti očakávame 200 olejov

Za studena lisovaný Cédrový olej, vyrábaný pomocou dreveného lisu v zmysle tradičných a pôvodných metód predkov.

Takmer všetky zásoby predané vopred
17%
[hurrytimer id=”232715″]

Od staroveku sa sibírsky cédrový olej (tiež známy ako olej z borovicových orechov) považuje za jeden z najzdravších organických produktov. Je vyrobený z borovicových jadier, pestovaných na cédrových stromoch v odľahlej oblasti - Sibírskej Tajgy

preloadvideo
Prehrať video

Využite našu ponuku a kúpte o 40% menej

Buďte ako títo ľudia, ktorí si kúpili za menej a pred-objednali si

[tvo_shortcode id=234644]

Unikátne vlastnosti Cédrového Oleja

100 % Prírodná čistota

Všetky výrobné procesy sa vykonávajú v Cédrovom dome a na drevenom zariadení, aby ani orech, ani olej neprišli do styku s kovom. Je dôležité, aby si olej zachoval svoju prirodzenú čistotu a štruktúru a nebol oxidovaný.

Vysoko kvalitné živiny

Získava sa lisovaním za studena, čo znamená, že všetky vitamíny a minerály sa zachovávajú v oleji.

Vitamíny z orechov

Prvý lis Cédrového oleja má to najlepšie, čo semienko obsahuje: vitamín E, vitamíny skupiny B (B1, B2, B3), A, D a polynenasýtené mastné kyseliny. Normalizuje metabolizmus, obnovuje bunky a posilňuje organizmus.

Hovorí sa o Cédrovom Oleji

Olej z Cédrového oleja sa môže používať mnohými spôsobmi z ktorých všetky významne prispievajú k nášmu zdraviu. Tu sú niektoré z jeho účinkov, ktoré som si všimol po používaní:

Ako používať Sibírsky Cédrový Olej?

Cédrový Olej sa bežne používa pri varení. Pridáva sa do šalátov, kaše alebo akýchkoľvek príloh. Môžete tiež naolejovať palacinky, alebo pripraviť dresing pre hlavné jedlá ... neexistujú žiadne obmedzenia. Pamätajte však: Oleje lisované za studena nemôžu byť vystavené vysokým teplotám! Cédrový Olej by tiež nemal byť vystavený pôsobeniu kovu! Ak chcete používať Cédrový Olej ako ja, ako kúru pre obnovu tela a mysle:)

Recenzie

Prečítajte si recenzie od ľudí, ktorí majú z používania Cédrového Oleja radosť

Prvýkrát som dostal a vyskúšal cédrové orechy a sú absolútne chutné. Naložené bielkovinami, tukmi a vlákninou. Nemôžem sa ich dojesť. Ďakujem za skvelé produkty, objednám si ich čo najskôr.

Peter

Trnava

Produkty z anastasia.sk sú to najlepšie, čo som mala. Moji rodičia mi odporučili olej po tom, čo sa výrazne zmenilo telo môjho otca. Potom som vyskúšala olej aj ja.

Slávka

Trenčín

Naozaj chutné! Je to ako by to bolo urobené s láskou. V obchode som si kupovala cédrový olej, chuť bola úplne iná. Všeobecne sa mi veľmi páči váš olej, pretože má dobrú vôňu a má životnú silu.

Michaela

Bratislava

Cenník

Vyberte si teraz balíček Cédrového Oleja a získajte viac

Prečo nakúpiť u nás

Predávame Online od roku 2007

Autorizovaný predajca olejov od V. Megreho

1000% záruka vrátenia peňazí

Ak sa Vám nebude páčiť olej, môžete ho vrátiť. Stačí ak nám napíšete a to je všetko

Podpora

Napíšte nám kedykoľvek, nižšie je uvedený email aj telefón

Dva spôsoby kedy môžete zaplatiť

Vyberte si nižšie

Prehlásenie
Táto stránka môžu obsahovať názory, ktoré boli vytvorené iba na informačné účely. Obsah nemá slúžiť ako náhrada za odborné lekárske ošetrenie, diagnostiku alebo liečbu. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa zdravotného stavu sa vždy poraďte so svojím lekárom, alebo iným kvalifikovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti. Nikdy neignorujte odbornú lekársku pomoc pri jej vyhľadávaní z dôvodu niečoho, čo ste si prečítali na tejto webovej stránke. Výrobcovia a ani predajcovia Cédrového Oleja NIE sú kvalifikovanými zdravotníckymi pracovníkmi, alebo výskumníkmi a nezodpovedajú za nepresné, alebo nesprávne informácie na tejto webovej stránke. Použitie akýchkoľvek informácií na tejto webovej stránke je na vašu vlastnú zodpovednosť.

Anastasia.sk

Sme hrdí na to, že Vám môžeme priniesť sibírsky cédrový olej, ktorý je 100% prírodný a najvyššej kvality. Je to bioregulátor známy pre množstvo kozmetických a liečivých vlastností vrátane podpory imunity a nervového systému, spomaľuje starnutie a zvyšuje predpokladanú dĺžku života. Používame ho a odporúčame každému

© 2019 All Rights Reserved anastasia.sk

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok
9:00-18:00

Rýchly kontakt

eshopanastasia zav novamy.eu
+421 948 88 58 58

Sídlo Spoločnosti

ALEGRIO s.r.o.
Školská 287
Moravany nad Váhom,
92221

sk_SKSlovenčina